V Amnesty máme 2 sítě: AMNESTY STAFF a Amnesty PUBLIC.

Používáme AMNESTY STAFF, heslo je Amne258456.

Veškeré pracovní záležitosti komunikujeme skrz mail. Spolu s dalšími nástroji spadá mail pod Office 365, ke kterému po nástupu do Amnesty automaticky získáte přístup. Office manažerka také zajišťuje mailovou adresu, která je vždy v podobě jmeno.prijmeni@amnesty.cz

Máme několik mailových skupin, používáme zejména zamestnanci@amnesty.cz (všichni včetně stážistů a zaměstnanců z Brna) a kancelarPRAHA@amnesty.cz

Spolu s mailem využíváme také Sharepoint – sdílený disk, kam nahráváme všechny důležité dokumenty. Sharepoint je oficiální úložiště, využívají ho jak zaměstnanci, tak správní rada.

Používáme také CRMneboli databázi kontaktů a dárců. Přístup uděluje vedoucí fundraisingu Šárka Houšková. V CRM lze vygenerovat potvrzení o daru, posílat hromadné SMS, editovat web apod.

Pro výkaz práce slouží Clockify. Heslo generuje office manažerka při nástupu. Manuál pro práci se systémem najdete zde

Většina schůzek se odehrává v kanceláři. Abychom umožnili účast i fyzicky nepřítomným, meetingy a porady bývají hybridní. Pro tyto účely používáme náš Zoom.

Schůzky mohou být kompletně online – i v tomto případě používáme buď Zoom nebo Microsoft Teams (Outlook umí sám vytvořit místnost).

Pro neformální komunikaci pak slouží Amnesty Chat na Messengeru.

Amnestybook

Amnestybook slouží především lektorům a dobrovolníkům ve vzdělávání. Přihlašují se zde na workshopy a další vzdělávací akce.

Facebookové skupiny pro dobrovolníky

Veškeré dobrovolnické aktivity a nabídky na zapojení se sdružují ve skupině Dobrovolnictví v Amnesty.

Na Facebooku je také stránka pro pořadatele Maratonu psaní dopisů.

Regionální FB skupiny a stránky

Pražská Amnesty

English Speaking Group in Prague

Amnesty International České Budějovice

Amnesty International Brno

Amnesty International Ostrava

Amnesty International Olomouc

Pracovní skupiny ke kampaním

Jednou za čtvrtletí se pravidelně schází pracovní skupiny k aktuálním kampaním (Pride, Den Tibetu, kampaň Chce to souhlas apod.) Pokud se do některé ze skupin chci přidat, ozvu se na adresu volunteer@amnesty.cz