Dárkový poukaz - ideální dárek pro vaše blízké

Chcete obdarovat své blízké uměleckým dílem, ale nejste si jisti jejich vkusem? Nebo jim chcete přispět na stylový obraz? Vyberte si dárkový poukaz Art for Amnesty v hodnotě dle vašeho uvážení.

Poukaz je ideálním poděkováním také pro vaše zaměstnance, které chcete potěšit unikátním dárkem s přidanou hodnotou.

Nakonec můžete poukaz pořídit i sami sobě, pokud jste si ze současné nabídky děl zatím nevybrali.

Koupí poukazu jedinečným způsobem podpoříte nejen umělce, ale také lidská práva a boj proti nespravedlnosti a bezpráví.

Dárkový poukaz má platnost jednoho roku od data jeho zakoupení. Doručíme ho buď vám nebo přímo obdarované/mu v elektronické podobě nebo poštou v krásném dárkovém balení. Během celého procesu s vámi bude komunikovat koordinátorka projektu Art for Amnesty Evgenia Bernstein (evgenia.bernstein@amnesty.cz). Tu, prosím, také kontaktujte v případě, že budete chtít poukaz uplatnit.

Jak poukazy vypadají ?

Objednat dárkový poukaz

Petr Písařík

Petr Písařík je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze ateliéru stanislava Kolíbala, Milana Knížáka a Aleše Veselého. Je jedním ze zakladatelů umělecké skupiny Pondělí. Sídlo jeho působnosti se nachází v ateliéru Nákladového nádraží Žižkov.


Celosvětově respektovaný autor pracuje s postmoderní ideou proměnlivosti. Skrze ní prezentuje svá eklektická díla ojedinělými technikami s využitím zdánlivě neslučitelných materiálů a forem. Kombinuje netradiční malbu, reliéf, broušení, objekt, sochu a fotografii s přesahem do jedinečných monumentálních instalací a prostorových změn. Blízká budoucnost jeho tvorby je spjatá s experimentálním užitím skla.