Řády, směrnice
Docházka
Struktura organizace, kontakty
Porady
Výběrová řízení, smlouvy
Další
V Amnesty máme 2 sítě: AMNESTY STAFF a Amnesty PUBLIC.
Používáme AMNESTY STAFF, heslo je Amne258456.
Veškeré pracovní záležitosti komunikujeme skrz mail. Spolu s dalšími nástroji spadá mail pod Office 365, ke kterému po nástupu do Amnesty automaticky získáte přístup. Office manažerka také zajišťuje mailovou adresu, která je vždy v podobě jmeno.prijmeni@amnesty.cz
Máme několik mailových skupin, používáme zejména zamestnanci@amnesty.cz (všichni včetně stážistů a zaměstnanců z Brna) a kancelarPRAHA@amnesty.cz
Spolu s mailem využíváme také Sharepoint – sdílený disk, kam nahráváme všechny důležité dokumenty. Sharepoint je oficiální úložiště, využívají ho jak zaměstnanci, tak správní rada.
Používáme také CRM, neboli databázi kontaktů a dárců. Přístup uděluje vedoucí fundraisingu Šárka Houšková. V CRM lze vygenerovat potvrzení o daru, posílat hromadné SMS, editovat web apod.
Pro výkaz práce slouží Clockify. Heslo generuje office manažerka při nástupu. Manuál pro práci se systémem najdete zde.
Většina schůzek se odehrává v kanceláři. Abychom umožnili účast i fyzicky nepřítomným, meetingy a porady bývají hybridní. Pro tyto účely používáme náš Zoom.
Schůzky mohou být kompletně online – i v tomto případě používáme buď Zoom nebo Microsoft Teams (Outlook umí sám vytvořit místnost).
Pro neformální komunikaci pak slouží Amnesty Chat na Messengeru.
Amnestybook
Amnestybook slouží především lektorům a dobrovolníkům ve vzdělávání. Přihlašují se zde na workshopy a další vzdělávací akce.
Facebookové skupiny pro dobrovolníky
Veškeré dobrovolnické aktivity a nabídky na zapojení se sdružují ve skupině Dobrovolnictví v Amnesty.
Na Facebooku je také stránka pro pořadatele Maratonu psaní dopisů.
Regionální FB skupiny a stránky
English Speaking Group in Prague
Amnesty International České Budějovice
Pracovní skupiny ke kampaním
Jednou za čtvrtletí se pravidelně schází pracovní skupiny k aktuálním kampaním (Pride, Den Tibetu, kampaň Chce to souhlas apod.) Pokud se do některé ze skupin chci přidat, ozvu se na adresu volunteer@amnesty.cz
Tatiana působící pod pseudonymem Danasakvis pochází ze Slovenska, ale již 12 let žije v České republice, z toho posledních 6 let v Praze.
K malování se dostala náhodou v roce 2020, kdy si chtěla zkrátit dlouhé covidové lockdowny, ale z občasného koníčku se stala oblíbená činnost. Navzdory tomu, že její cesta začala nedávno, se její tvorba rychle stala prostorem, kde nachází svou vášeň a únik z každodenní reality.
Ve své tvorbě zobrazuje především ženská těla pomocí přesných linií. Obrazy jsou velmi barevné a díky jednobarevnému pozadí se pozorovatel soustředí jenom na ústřední postavu.
Její tvorba sází na jednoduché provedení a klade důraz na základní prvky obrazu, které vybízejí k sebeinterpretaci a zamyšlení.
Petr Písařík je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze ateliéru stanislava Kolíbala, Milana Knížáka a Aleše Veselého. Je jedním ze zakladatelů umělecké skupiny Pondělí. Sídlo jeho působnosti se nachází v ateliéru Nákladového nádraží Žižkov.
Celosvětově respektovaný autor pracuje s postmoderní ideou proměnlivosti. Skrze ní prezentuje svá eklektická díla ojedinělými technikami s využitím zdánlivě neslučitelných materiálů a forem. Kombinuje netradiční malbu, reliéf, broušení, objekt, sochu a fotografii s přesahem do jedinečných monumentálních instalací a prostorových změn. Blízká budoucnost jeho tvorby je spjatá s experimentálním užitím skla.